Filia nr 11


Adres
ul. Wolności 177
41-800 Zabrze
Nr telefonu
(+48 32) 271 60 41
Kierownik
mgr Justyna Konieczny (p.o)
Pn 10:0018:00
Wt 10:0018:00
Śr 10:0018:00
Cz 10:0015:00
Pt 10:0018:00
Sb 9:0013:00
Nd

Wypożyczalnia (z czytelnią) o profilu ogólnym dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dodatkowe usługi

  • "Książka na telefon"

 

Dodatkowe informacje

  • Stanowiska komputerowe dla czytelników: 1

Dojazd środkami komunikacji publicznej

Najbliższe przystanki:  


Powiązane wpisy

Spędź trochę czasu na łące

Spędź trochę czasu na łące

Zbierasz, budujesz czy rozpoczynasz nową porę roku? Proponujemy spędzić popołudnie z grą „Everdell”, która dostarczy mnóstwa wrażań. Kto się zdecyduje rozgościć się na łące pod drzewem?

Weź grę na wakacje

Weź grę na wakacje

Szukając idealnej gry na wyjazd, znajdziecie ją w Filii nr 11. Gry typu smart sprawdzają się w podróży i w każdym innym miejscu, gdzie nie ma miejsca, by rozłożyć planszę, a zapewni rozrywkę na kilka godzin.

Koza zdradza, kto to był

Koza zdradza, kto to był

Jak zwierzęta mogą pomóc w rozwiązaniu zagadki? Tego dowiedzą się ci, którzy zdecydują się zagrać w „Kto to był”. Prezentujemy jedną z gier, którą można wypożyczyć w Bibliotece.

Bycie smart jest fajne

Bycie smart jest fajne

Oferta Biblioteki jest bardzo bogata. To nie tylko książki, ale również czasopisma, audiobooki oraz gry. Pośród tych ostatnich jest dostępny zbiór gier logicznych dla dzieci w każdym wieku, w które chętnie zagrają także dorośli.

Poszukiwania czas zacząć!

Poszukiwania czas zacząć!

Kto lubi wykazać się sprytem, trochę pomyśleć i bezkarnie podejrzeć kartę przeciwnika? By spełnić te trzy życzenia, polecamy sięgnąć po grę karcianą – Zagubione dziedzictwo. To kolejna propozycja naszej królowej planszówek.

Rozwiązanie jest w słowach

Rozwiązanie jest w słowach

Przedstawiamy kolejną grę, dostępną w zbiorach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu. „Tajemnicze domostwo” jest połączeniem obrazów i słów, a w tle chowa się zbrodnia. Czas sprawdzić się w skojarzeniach i pobudzić pomysłowość.

Czytasz? Pograj!

Czytasz? Pograj!

Biblioteka to nie tylko książki do wypożyczenia. W swojej ofercie mamy również wiele gier planszowych, które można zabrać ze sobą do domu i pograć z cała rodziną. Sprawdźcie naszą ofertę, która sprawdzi się w wolne popołudnia.

Nie taki kot straszny…

Nie taki kot straszny…

Okazji Światowego Dnia Kota ten czworonożny pupil, który mimo tego, że chodzi własnymi drogami, przyszedł do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu. Przez cały tydzień spotykają się z nim w wybranych filiach najmłodsi czytelnicy.

Czy na deszcz można liczyć?

Czy na deszcz można liczyć?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wody – obchodzonego 22 marca – w Szkole Podstawowej nr 7 odbyły się warsztaty „Czy na deszcz można liczyć?” w ramach programu Globalnie w Bibliotekach organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną.