Filia nr 17


Adres
ul. ks. Antoniego Korczoka 96
41-806 Zabrze-Zaborze
Nr telefonu
(+48 32) 277 54 14
Kierownik
Sylwia Pierzyńska
Pn 10:0018:00
Wt 9:0015:00
Śr 10:0018:00
Cz 10:0015:00
Pt 8:0016:00
Sb
Nd

Filia dla dzieci i młodzieży (wypożyczalnia z czytelnią).

Dodatkowe usługi

  • Usługa "Książka na telefon"

 

Dodatkowe informacje

  • Stanowiska komputerowe dla czytelników: 1

Dojazd środkami komunikacji publicznej

Najbliższe przystanki:  


Powiązane wpisy

Wakacyjnych zmian ciąg dalszy

Wakacyjnych zmian ciąg dalszy

Sierpień niesie za sobą kolejne zmiany związane z działaniem filii MBP w Zabrzu. Wraca możliwość wypożyczeń w Biskupicach, a kolejna Filia szykuje się do dwutygodniowej przerwy.

Wakacyjna przerwa

Wakacyjna przerwa

Zaplanuj urlop razem z Biblioteką. Trzy nasze filie planują trochę wolnego, dlatego przypominamy, żeby się spotkać z nami, zanim zrobimy sobie urlop. Sprawdź, w których miejscach i kiedy nie będzie można pożyczyć książek.

Misie, miśki, niedźwiadki

Misie, miśki, niedźwiadki

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji filie MBP w Zabrzu organizują „Misiolandię”.

Pisanie jak gotowanie zupy pomidorowej

Pisanie jak gotowanie zupy pomidorowej

Na dużej kartce została narysowana głowa w kształcie garnka. I potoczyła się opowieść o tworzeniu książek, pomysłach, uruchamianiu wyobraźni, pisaniu i ilustrowaniu. Gościem zabrzańskich przedszkolaków był Zofia Stanecka – autorka m.in. bardzo popularnej serii książek o przygodach Basi.

Było gryfnie!

Było gryfnie!

Zbójnik Pistulka, król Jorguś Przepadzity i jego ciapowaty rycerz Zeflik, heksa Truda i trzygłowy drak, który chciał zeżreć królewską cerę. Pacynkową baśń obejrzały – a nawet wzięły w niej udział – dzieci z Przedszkola Nr 16 w Zaborzu.

FIlia nr 17

Decyzją Dyrektora filia nr 17 (ul. Korczoka 96) w dniu 6.07.2018  czynna będzie do godziny 12.00 Przypadające terminy zwrotu książek zostaną przedłużone do dnia 10.07.2018  

Prawie osiem Cukierków

Prawie osiem Cukierków

Waldemar Cichoń – autor piszący dla dzieci – mieszka w Tychach z żoną, dwoma synami i dwoma kotami: Cukierkiem i Tradycją, zwaną też Pomyłką.

Filia nr 17 bez telefonu

Informujemy, że w Filii nr 17 MBP w Zabrzu (ul. A. Korczoka 96) aktualnie nie działa telefon. W związku z tym termin zwrotu książek zostaje prolongowany do wtorku, 26 czerwca br.

3 x „k”

3 x „k”

Książki, kangury i krąg taneczny – takie elementy pojawiły się w cyklu spotkań z pisarką, tancerką i aktorką Elżbietą Bednarczyk.