„Książka na piątkę, znakomity początek: rozdanie trzecie” – 2019

Powiązane wpisy

Tajemnice wielką mam…

Tajemnice wielką mam…

W czwartek 21 listopada br. Joanna Sorn-Gara – pisarka  scenarzystka, scenografka, autorka popularnej serii o przygodach Pana Totiego- spotkała się w Filii nr 9 (Kończyce ul. I. J. Paderewskiego 35) z przedszkolakami z Przedszkola nr 29. Dzieci z grupy „Żabek” miały okazje poznać tajemnice pana Totiego: Tajemnice wielką mam, tylko ja ten sekret znam i […]

Seminarium Książka na piątkę 24 października

Seminarium Książka na piątkę 24 października

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach filia w Zabrzu zapraszają nauczycieli-bibliotekarzy i nauczycieli-polonistów pracujących we wszystkich typach szkół do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium, które jest realizowane w ramach projektu „Książka na piątkę, znakomity początek: rozdanie trzecie”. Seminarium odbędzie się […]

Pasja czytania, czyli warsztaty z booktalkingu

Pasja czytania, czyli warsztaty z booktalkingu

W czwartek – 23 maja br. – grupa bibliotekarzy z MBP w Zabrzu wzięła udział w warsztatach z booktalkingu, które prowadził doktor Michał Zając z Katedry Badań nad Bibliotekami i Innymi Instytucjami Kultury Uniwersytetu Warszawskiego.

To był istny KicioKociokwik!

To był istny KicioKociokwik!

Ponad dwa tysiące osób (!) poczuło nieprzeparty „Pociąg do książek” i przybyło w sobotę, 11 maja br., do Parku 12C na spotkanie z Kicią Kocią i autorką jej przygód Anitą Głowińską.

Pani od Kaktusa, Dżoka i Zuzanki z pistacjowego domu

Pani od Kaktusa, Dżoka i Zuzanki z pistacjowego domu

27.03.2019, godz. 16:30

Autorka znakomitych książek dla dzieci Barbara Gawryluk jest pierwszym w tym roku gościem zabrzańskiej biblioteki w projekcie „Książka na piątkę, znakomity początek”, który realizujemy już trzeci rok z rzędu.