Kicia Kocia – szczegółowy rozkład jazdy „Pociągu do książek”

W sobotę – 11 maja br. – zapraszamy do Parku 12C na dzień w towarzystwie niezwykle popularnej i uroczej Kici Koci.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu i Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zapraszają na akcję czytelniczo-podróżniczo-podziemno-naziemną, czyli „Pociąg do książek”.

UWAGA! Cena:
* wejście na teren Parku 12C dla czytelników MBP Zabrze za okazaniem karty bibliotecznej – bezpłatny
* wejście na teren Parku 12C dla pozostałych uczestników – 1 zł.

Poniżej dokładny plan imprezy, która rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 18:00.

♥ SPOTKANIE Z ANITĄ GŁOWIŃSKĄ – godz. 11:00

Gościem specjalnym będzie Anita Głowińska – autorka książek o przygodach Kici Koci. Będzie się można z nią spotkać na terenie Parku 12C, porozmawiać i zdobyć autograf. O godz. 11:00 w namiocie na terenie parku odbędzie się spotkanie autorskie. Ilość miejsc ograniczona – do zapełnienia namiotu. Kto pierwszy, ten lepszy;)

♥ WARSZTATY Z BAJANKĄ

Niestety, na warsztaty BRAK JUŻ WOLNYCH MIEJSC. Chętni będą natomiast mogli sobie zrobić pamiątkową fotkę w „Pokoju Kici Koci”, który urządzi dla nas Bajanka.

♥ CZYTELNICZY PIKNIK „KOCIMIĘTKA”

Wszystkie atrakcje pikniku są bezpłatne!

A będą to:

  • PRZYCHODNIA „KOCIA ŁAPKA” – czyli książka dobra na wszystko (przychodnię poprowadzą panie bibliotekarki z MBP w Zabrzu)
  • „KOCIOKWIK” – animacje i zabawy ruchowe
  • „PsychoLogo” – konsultacje z psychologiem i logopedą oraz zabawy z muzyką, a także rysowanie, tworzenie zakładek i mnóstwo znakomitych książek;)

♥ PODZIEMNA TRASA „POCIĄG DO KSIĄŻEK”

Podziemne zwiedzanie stacji literackich na terenie Sztolni Królowa Luiza.

Wejście płatne – bilety w cenie 25 zł

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fbilety.kopalniaguido.pl%2Findex.php%3Fp%3DKICIAKOCIA%26fbclid%3DIwAR3dk7jeOrXZyPakjfwSKTstTZ5rLSU2bEu7TqMUWibb7-H1J_Axbp15Xxw&h=AT0fYouQBkzWh4WcDk2v0Yr-uYRYelCrFmpRobfw5CDdikm6e3Bf1Y6ZdDL3q6KsuNsbOcASXwA-6fvOyKsfKQ4FrU2Kv6gbuecMHKXanpSosluYWd8k6oyI8hmuy7pz8w