Filia nr 19


Adres
ul. Jana III Sobieskiego 31
41-800 Zabrze
Nr telefonu
(+48 32) 271 30 80
Kierownik
Wiesława Basczok
Pn 10:0018:00
Wt 10:0018:00
Śr 10:0018:00
Cz 10:0015:00
Pt 10:0018:00
Sb
Nd

Wypożyczalnia (z czytelnią) o profilu ogólnym dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dodatkowe informacje

  • Stanowiska komputerowe dla czytelników: 2

Dojazd środkami komunikacji publicznej

Najbliższe przystanki:  


Powiązane wpisy

Z tytą do Biblioteki

Z tytą do Biblioteki

Słodkie i książkowe powitanie szkoły w Bibliotece. Już po raz siódmy Filia nr 19 zaprosiła pierwszaki, by mogły przyjść i pochwalić się tytą robiąc sobie przy tym pamiątkową fotkę.

Zajęcia dla księżniczek

Zajęcia dla księżniczek

Bajki o rycerzach, królestwach i miłości nie wzięły się znikąd. Losy średniowiecznych królów, ich historię miały okazje poznać dzieci w Filii nr 19 MBP w Zabrzu. Efekt zajęć, jak na poruszany temat przystało, jest wręcz czarujący.

„Zima w bibliotece 2019”

„Zima w bibliotece 2019”

Zamieszczamy harmonogram zajęć bibliotecznych, które odbędą się w ramach akcji „Zima w bibliotece” w filiach na terenie całego Zabrza. Zapraszamy – wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Śmieszy, tumani, przestrasza…

Śmieszy, tumani, przestrasza…

Gawędziarz, z angielska storyteller. W realizowanym przez naszą bibliotekę projekcie „Zabrze jak z bajki” nie zabrakło zawodowego opowiadacza. 9 października br. filie nr 19 i 5 MBP w Zabrzu odwiedził Mateusz Świstak.

Z kolekcji Pani Janiny

Z kolekcji Pani Janiny

Do końca października w Filii nr 19 MBP w Zabrzu (ul. Jana III Sobieskiego 31) można obejrzeć ciepłą i przyjemną dla oka wystawę.

Z tytą do biblioteki

Od pięciu lat Filia nr 19 MBP w Zabrzu zaprasza do siebie świeżo upieczonych pierwszoklasistów z tytami.

„Odkryj urodę dzbanka”

„Odkryj urodę dzbanka”

W Filii nr 19 MBP w Zabrzu przy ul. Jana III Sobieskiego 31 w czwartek, 6 września br. o godz.  16.00 odbędzie się wernisaż niezwykle kruchej i delikatnej wystawy.

3 x „k”

3 x „k”

Książki, kangury i krąg taneczny – takie elementy pojawiły się w cyklu spotkań z pisarką, tancerką i aktorką Elżbietą Bednarczyk.

… i po feriach

Ferie i akcja „Zima w bibliotece” za nami. W oczekiwaniu na jakże odległe jeszcze wakacje i kolejne „Lato w bibliotece” przypomnijmy sobie, co działo się w filiach w lutym br. A było ciekawie, wesoło i pomysłowo.

Skip to content