Z tytą do Biblioteki

Słodkie i książkowe powitanie szkoły w Bibliotece. Już po raz siódmy Filia nr 19 zaprosiła pierwszaki, by mogły przyjść i pochwalić się tytą robiąc sobie przy tym pamiątkową fotkę.

1 września jest szczególnym dniem, zwłaszcza dla nowych uczniów, zaczynających swoją przygodę ze szkołą. To ich święto obchodziliśmy razem z nimi wśród bibliotecznych półek. Te, które przyjęły zaproszenie, zostały obdarowane książkami, a jeśli jeszcze nie były naszymi czytelnikami, mogły nimi zostać, otrzymując darmową kartę biblioteczną.

Filia nr 19 jest jedną z naszych Filii, w której najmłodsi znajdą wiele ciekawych książek dla siebie, ponieważ ma jeden z większych działów literatury dziecięcej i młodzieżowej, stale uzupełniany atrakcyjnymi nowościami.

Tegoroczna edycja akcji odbyła się po rocznej przerwie i bardzo się cieszymy, że nadal budzi ona zainteresowanie naszych dziecięcych odbiorców. Wszystkim uczniom, nie tylko pierwszakom, życzymy dużo sukcesów w nauce.

dziewczyna w czarnej sukience trzymająca kolorową tytę na tle półek z książkami
dziewczynka ubrana na biało-czarno trzymająca tytę na tle półek z książkami