Plakat Iwony Danielczok – najlepszy

W ogłoszonym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich konkursie na plakat promujący „Tydzień Bibliotek" w 2008 r. l miejsce zajęła nasza koleżanka Iwona Danielczok. 2 kwietnia br .jury pod przewodnictwem Marii Burchard, sekretarza generalnego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, po ocenie nadesłanych na konkurs 26 projektów plakatu „Tydzień Bibliotek", właśnie jej postanowiło przyznać l nagrodę.

Jury podziękowało wszystkim uczestnikom, zwracając uwagę, że ci którzy nadesłali swoje projekty, przyczynili się do upowszechnienia naszej wspólnej, dorocznej inicjatywy – „Tygodnia Bibliotek". Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki książkowe, w tym uczestniczący również w konkursie Tymoteusz Rduch, kierownik działu informatycznego naszej biblioteki. Wymownym dowodem serdeczności i radości z sukcesu naszej laureatki był list gratulacyjny pani Sylwii Bfaszczyk, przewodniczącej Zarządu Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Katowicach.