×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

Dodatkowe usługi świadczone przez filie MBP

Dostęp do Internetu

We wszystkich placówkach MBP skorzystać można z komputerów z darmowym dostępem do Internetu. Liczby stanowisk komputerowych różnią się w zależności od filii. Zasady korzystania z  komputerów określają odpowiednie regulaminy.

Usługi kserograficzne i wydruk komputerowy

Usługi kserograficzne świadczą Czytelnikom placówki: Filia nr 2, Filia nr 11, Filia nr 13, Czytelnia oraz Wypożyczalnia Centralna. Z cennikiem usług można się zapoznać tutaj.

We wszystkich filiach Biblioteki istnieje również możliwość komputerowego wydruku materiałów. Opłaty za wydruk określone są w Regulaminie korzystania z komputerów.

Książka na telefon

Usługa przeznaczona dla osób, którym stan zdrowia, wiek lub stopień niepełnosprawności nie pozwalają na osobiste wypożyczanie książek w lokalach Biblioteki. Osobom takim zamówione wcześniej tytuły dostarczane są do domu przez pracowników MBP. Szczegółowy regulamin usługi zamieszczony został tutaj.


« Wstecz

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje