Kwiecień 2022

Krajobraz nieoczywisty kobiety

Wystawy

Wystawa indywidualna Arlety Skurskiej, członkini Grupy 18-Obsydian, pod kierownictwem Iwy Kruchowskiej-Król.

Okno (cz.1)

Wystawa fotograficzna Magdaleny Darmoń

MAGDALENA DARMOŃ: Z zawodu lektorka języków obcych i tłumaczka, z zamiłowania podróżniczka i fotografka. „Gdy w marcu 2020 roku zostaliśmy zamknięci w domach, szybko zaczęłam szukać dla siebie remedium... Niczego tak nie brakowało mi, jak spotkań z ludźmi! Okna ich domów stały się dla nas bezpieczną przestrzenią do rozmów, uśmiechów, dyskusji, spojrzeń, a nawet wspólnej kawy i koncertu... Mimo odległości dwóch metrów energia była niesamowita! To ona i to, co wtedy w nas "siedziało" budowało te kadry.”

Okno (cz. 2)

Wystawa fotograficzna Magdaleny Darmoń

Moje pasje po godzinach

Wystawy

Wystawa rysunków i zdjęć Sewera Kruczkowskiego.