Lipiec 2018

2 Lip

Dyskusyjny Klub Książki

Spotkanie poświęcone powieści laureata Nagrody Nobla Patricka Modiano "Ulica Ciemnych Sklepików"

"Lato w Bibliotece" - warsztaty tworzenia przypinek z superbohaterami

3 Lip

"Lato w Bibliotece" - zajęcia wprowadzające "Wakacje w mojej bibliotece"

3 Lip

"Lato w Bibliotece" w Filii nr 12 "książki mówionej"

Dla dzieci

W czasie "Lata w Bibliotece" realizowane są zajęcia: "Tworzymy czarne książki dotykowe" oraz "Gramy w WIEM (karty z alfabetem migowym)"

5 Lip

"Lato w Bibliotece" - warsztaty na podstawie przygód bohaterów serii kryminalnej dla dzieci "Biuro Detektywistyczne Lessego i Ma

Dla dzieci

Warsztaty odbędą się w ramach projektu "Kryminalne zagadki Śląska" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

5 Lip

"Lato w Bibliotece w Filii nr 12 "książki mówionej"

10 Lip

"Lato w Bibliotece" - warsztaty tworzenia gry planszowej "Tajemnica zabrzańskiego zamku"

Dla dzieci

Warsztaty odbędą się w ramach projektu "Zabrze jak z bajki" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

"Lato w Bibliotece" - warsztaty booktalkingu i tworzenia tematycznych lapbooków

Dla dzieci

Warsztaty odbędą się w ramach programu "Książka na piątkę, znakomity początek - rozdanie drugie" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

"Lato w Bibliotece" - warsztaty tworzenia przypinek z superbohaterami

Dla dzieci

Warsztaty odbędą się w ramach projektu "Born in the U.S.A." dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

10 Lip

"Lato w Bibliotece" w Filii nr 12 "książki mówionej"

"Lato w Bibliotece" - Dzień niespodzianek

"Lato w Bibliotece" - warsztaty tworzenia komiksów

Dla dzieci

Warsztaty poprowadzi znany zabrzański plastyk Maciej Trzepałka.

"Lato w Bibliotece" w Filii nr 12

Dla dzieci

W czasie "Lata w Bibliotece" realizowane są zajęcia: "Tworzymy czarne książki dotykowe" oraz "Gramy w WIEM (gra karciana z alfabetem migowym)".

13 Lip

"Lato w Bibliotece" - warsztaty booktalkingu i tworzenia tematycznych lapbooków

Dla dzieci

Warsztaty odbędą się w ramach projektu "Książka na piątkę, znakomity początek - rozdanie drugie" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

17 Lip

"Lato w Bibliotece" - pokaz teatru Kamishibai i warsztaty ozdabiania toreb motywami z górnośląskich legend

19 Lip

"Lato w Bibliotece" - edukacyjny spacer z historykiem Dariuszem Walerjańskim "Śladami zabrzańskich legend"

19 Lip

"Lato w Bibliotece" - spacer edukacyjny z historykiem Dariuszem Walerjańskim "Śladami zabrzańskich legend"

Dla dzieci

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Zabrze jak z bajki" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dla dzieci

Wycieczka odbędzie się w ramach projektu "Zabrze jak z bajki" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

24 Lip

24 Lip

"Rokita czyta"

Spotkanie poświęcone powieści Orhana Pamuka "Muzeum niewinności".

26 Lip

"Lato w Bibliotece" - warsztat detektywa oraz warsztaty tworzenia przypinek z superbohaterami

Dla dzieci

Warsztaty odbędą się w ramach projektów "Kryminalne zagadki Zabrza" oraz "Born in the U.S.A." dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

31 Lip

"Lato w Bibliotece" - warsztaty tworzenia komiksów