(Nie)seminarium, na którym trzeba być

(Nie)seminarium brzmi jak początek przygody z książkowym odkrywcą! Wyobraźmy sobie, że każdy uczestnik dostaje lupę, aby przyjrzeć się literaturze.

W programie mamy ukryte ciekawe wykłady, w których nauczyciele wychowania przedszkolnego, nauczyciele szkolni, opiekunowie pracujący w żłobkach i bibliotekarze łączą siły, by odnaleźć wskazówki ukryte w bajkach. A na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymują mapę skarbów, która prowadzi do biblioteki pełnej inspirujących książek dla najmłodszych czytelników. To będzie edukacyjna przygoda, której nikt nie zapomni!

(Nie)seminarium dla nauczycieli i opiekunów oraz bibliotekarzy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję, w trakcie której będziemy gościć Wandę Papugową, Iwonę Chmielewską. Natomiast Izabella Gorczyca oraz Łukasz Wróbel poprowadzą część warsztatową skupiając się nad tym, jak rozmawiać z dziećmi o trudnych tematach za pomocą książek.

Część wykładowa jest dostępna dla wszystkich, których już teraz zapraszamy 6 czerwca 2024 r. na godzinę 13.00 do auli Wydziału Nauk Medycznych Akademii Śląskiej przy ul. Park Hutniczy 3-5. Natomiast na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem mailowym: warsztaty@biblioteka.zabrze.pl. Ilość miejsc ograniczona, więc radzimy nie zwlekać ze zgłoszeniem.

Realizując wymogi Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – RODO, prosimy o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania danych osobowych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. J. Fusieckiego w Zabrzu.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu (klauzula informacyjna)

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Książka na szóstkę – wypełniamy pustkę” dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Poniżej pełne zaproszenie: