Audiobooki w nowym miejscu

Audiobooki mają nową lokalizację. Znajdziecie je w Wypożyczalni Popularnonaukowej. Dzięki zmianom dostępne są przez 5 dni w tygodniu.

W swoich zbiorach mamy 3449 audiobooków. Pośród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Są bowiem i bajki dla dzieci, i literatura polska, kryminały i thrillery. Nie brakuje również „książek” o tematyce poradnikowej. Wszystkie znajdziecie tutaj: https://tinyurl.com/audiobooki-w-zabrzu.

Wszystkie płyty zostały przeniesione z Filii nr 12 przy ul. Wyzwolenia 2 do sąsiadującej z nią Wypożyczalni Popularnonaukowej przy ul. Wyzwolenia 4. Dzięki czemu są one dostępne od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia.

Audiobooki świetnie się sprawdzają kiedy chcemy poczytać, ale inne obowiązki nam na to nie pozwalają. Odsłuchać możemy na przykład jadąc samochodem, sprzątając, wykonując różne domowe prace czy po prostu kiedy chcemy odpocząć i wolimy posłuchać niż samemu przekładać kartki.

Głos lektorki lub lektora dodatkowo wpływają na odbiór książki, czyniąc lekturę jeszcze ciekawszą.

Kto jeszcze nie próbował „czytać” książki mówionej, powinien spróbować. Natomiast osoby, które słuchają audiobooków, na pewno są zadowoleni z takiej formy.