Koniec Zimy w Bibliotece

Ferie zimowe 2024 roku dobiegły końca, czas wrócić do szkół. W ciągu tych dwóch tygodni w 5 filiach Biblioteki przygotowano 16 spotkań dla uczestników. Mogli oni uczyć się programowania z klockami Lego, bawić robotami Photon, wykonać kartki walentynkowe i…. było jeszcze wiele innych zajęć. W filii w Rokitnicy ferie zamknięto wielką zabawą karnawałową.

Mamy nadzieję, że uczestnicy naszych zajęć dobrze się bawili i że chętnie będą do nas zaglądać również na co dzień, a do wspólnej zabawy zapraszamy już w czasie Lata w Bibliotece, kiedy to planujemy m. in. kolejny happening Wielki Dzień Pszczół, na który już teraz zapraszamy.

Na koniec chcemy także podziękować Radzie Dzielnicy Osiedla Młodego Górnika za włączenie się i obdarowanie uczestników drobnymi upominkami.

Poniżej prace uczestników zajęć w filii nr 18