Z tytą do Biblioteki

Kolejny rok szkoły rozpoczęty i kolejni pierwszoklasiści zaraz po akademii wybrali się na wycieczkę do… biblioteki. Bardzo nas ten fakt cieszy! I zapraszamy do nas wszystkich uczniów.

Tradycyjnie już, w pierwszy dzień szkoły, po rozpoczęciu, nowi uczniowie zapraszani są do Filii nr 19 przy ul. Jana III Sobieskiego 31. Ci młodzi ludzie, którzy postawili pierwsze kroki na ścieżce edukacji, następnie odwiedzili bibliotekę, poznając w ten sposób miejsce, które jest również ważne na ich drodze do dorosłego życia. Znajdą bowiem u nas nie tylko lektury szkolne, ale szeroką ofertę książek dla dzieci w każdym wieku. A jak wiadomo, dobra książka jest źródłem wiedzy i pozytywnie wpływa na rozwój. Nie zapominajmy również o roli rodziców, którzy czytają dzieciom, tworząc z tego ich wspólny, „magiczny” moment.

Przedstawiamy Wam tych wspaniałych pierwszoklasistów, którzy odwiedzili naszą Filię 4 września 2023r.