Wielki Dzień Pszczół

Już 20 sierpnia widzimy się w Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu. Przed nami kolejna świetni impreza czytelniczo-przyrodnicza!

Na niedzielę przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, dla czytelników i przyrodników. „Wielki Dzień Pszczół” to impreza, na której nie może Was zabraknąć.

Zaczynamy już od godziny 10.00. Na łące czekać będą na was warsztaty i gry planszowe oraz nasza „Przychodnia pod Wierzbami”. Na terenie ogrodu zaplanowano zajęcia o magii roślin miododajnych oraz o przyjaciołach z kwietnej łąki.  Będzie także możliwość zobaczenia jak działa śmieciarka oraz spróbować własnych sił, będą zaopatrzonym tylko w igłę i nitkę.

Na łące nie zabraknie spotkań, w tym z Urszulą Mazurowską, Aliną Przydatek oraz Mądrą Myszą.

Na zakończenie będziemy mieli dla Was spektakl „Cykl leśnych robaczków” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art., Bezowy Wyścig Rzędów oraz koncert przebojów muzyki dziecięcej.

Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę wydarzeń:

ZAPRASZAMY!!!

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Książka na szóstkę – wypełniamy pustkę” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.