Przegląd tygodnia #22

Na koniec miesiąca nie próżnujemy i śpieszymy z kolejną porcją wydarzeń, które odbędą się u nas. Oto szczegóły tego co będzie się działo w w dniach 29 maja – 2 czerwca.

30 maja 2023, 13.00

„Moc czytania”

Wraz z Akademią Śląską organizujemy bezpłatne seminarium dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego, a także opiekunów w żłobkach w Zabrzu. W programie przewidziano wykłady prof. Jagody Cieszyńskiej, Marii Deskur, Aleksandry Ruszkowskiej oraz Pawła Dobrzeleckiego.

Na seminarium obowiązują zapisy – mailowo: warsztaty@biblioteka.zabrze.pl

Seminarium ”Moc czytania” organizowane jest w ramach projektu „Książka na szóstkę – wypełniamy pustkę”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

30 maja 2023, 16.00

Programowanie na tablecie

Po raz kolejny Wypożyczalnia Popularnonaukowa zaprasza na zajęcie z programowania z wykorzystaniem aplikacji Scratch Jr i Scratch 3.0. Warsztaty w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

Obowiązują zapisy w Filii lub pod numerem telefonu: 32 271 19 80.

31 maja 2023, 15.00

Spotkanie z książką i klockami

Filia nr 20 przy pl. Warszawskim 1 zaprasza na kreatywne połączenie czytaniae i budowania z klocków. Obowiązują zapisy w Filii lub pod numerem tel. 32 271 55 29.

W ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

1 czerwca 2023, 16.00

Dzień Dziecka w Bibliotece

Dzień dziecka w Wypożyczalni Popularnonaukowej. W ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.