Przegląd tygodnia #16

Każdy będzie mógł się czegoś nauczyć i dowiedzieć czegoś nowego. Młodszych zapraszamy na naukę programowania, a rodziców na rozmowę o zdrowiu i psychice ich dzieci.

17 kwietnia 2023, 18.00

Rozmowy przy kawie

Kolejne spotkania z cyklu „Rozmowy przy kawie” poświęcone będzie psychice naszych dzieci. Psycholożka, Elżbieta Wystep-Kolago, będzie mówić na temat :Jak zadbać o zdrowie psychiczne dzieci”.

Rozmowy przy kawie organizowane przez Fundację Betlehem Dom Chleba w ramach programu Rodzinny Park Edukacyjny. Są to luźne spotkania, na których swobodnie można posłuchać i porozmawiać ze specjalistą na dany temat. Zapraszamy do Filii nr 9 przy ul. Paderewskiego 35 na godz. 18.00

18 kwietnia 2023, 16.00

Nauka programowania

Kreatywne popołudnie z elektroniką? Tak, to możliwe. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie, w trakcie którego mogą nauczyć się programowania. Wraz ze specjalnie przygotowanymi robotami i aplikacjami będą rozwiązywać zadania i dobrze się bawić.

Spotkanie odbywa się w Wypożyczalni Popularnonaukowej przy ul. Wyzwolenia 4, w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.

Co ważne! Obowiązują zapisy w Wypożyczalni lub pod numerem tel. 32 271 19 80.

19 kwietnia 2023, 15.00

Dzień Ziemi w Bibliotece

Filia nr 20 przy pl. Warszawskim 1 zapraszamy na warsztaty dla dzieci w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”.