Poznajcie najlepszą bibliotekarkę

Marcowy odcinek w całości poświęcony jest Grażynie Świderek, kierowniczce Filii nr 20, która została najlepszym bibliotekarzem na Śląsku. Naprawdę warto posłuchać!

Tak jak wcześniej obiecywaliśmy, ten odcinek „Rwetesu z rewersem w tle” całkowicie poświęciliśmy na rozmowę ze Śląskim Bibliotekarzem Roku 2022. Będzie trochę o idei konkursu, o pracy w Filii nr 20 z czytelnikami oraz z dziećmi, o tym czego najbardziej Grażyna Świderek się obawia, a z czego czerpie energię do realizacji takie ilości zadań, które bierze na siebie. Zapraszamy do wysłuchania:

„Rwetes z rewersem w tle” jest podcastem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu, w którym opisane są działania Biblioteki i to, czym na co dzień się zajmujemy. Nasz podcast znajdziecie na Spotify, Google Podcast, Apple Podcasty. Możecie go także odsłuchać na naszym kanale Youtube. Zachęcamy również do jego subskrypcji na platformie, na której słuchacie, tak by nie przegapić następnych odcinków.