CCE w Wypożyczalni Popularnonaukowej

3 razy w tygodniu na pomoc w nauce mogą liczyć ukraińscy uczniowie szkół podstawowych oraz licealnych. Cyfrowe Centrum Edukacji zaprasza!

W naszej Wypożyczalni Popularnonaukowej w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” |  «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» działa Cyfrowe Centrum Edukacji.

Wsparcie w nauce otrzymają tam ukraińskie dzieci, uczące się zarówno w polskiej szkole, jak i w ukraińskiej szkole online. Co ważne, zajęcia prowadzone są przez nauczycieli mówiących po ukraińsku. W naszej bibliotece wyznaczyliśmy 3 dyżury, na które serdecznie zapraszamy.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.