Czego tu się bać

Psychopaci, duchy, zjawiska nadprzyrodzone – to wszystko i wiele więcej znajdziemy w horrorach. Historie, które mrożą krew w żyłach, znikają z półek. Gdzie się podziewają?

Horrory mają swoich zwolenników, którzy po przyjściu do biblioteki, kierują się wprost w stronę tego działu i z przyjemnością zabierają je do domu. Jest z czego wybierać – Stephen King, Graham Masterton, Dan Simmons, Adrian Bednarek… Szukamy w powieściach demonów, strachów i innych zjawisk, które przyprawiają o gęsią skórkę. Niejeden czytelnik z obawą przewraca na następną stronę, ale z zapartym tchem czeka na rozwój sytuacji.

Właśnie temu gatunkowi poświęciliśmy najnowszy odcinek “Rwetesu z rewersem w tle”, podcastu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu. Zapraszamy do słuchania:

„Rwetes z rewersem w tle” jest podcastem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu, w którym opisane są działania Biblioteki i to, czym na co dzień się zajmujemy. Nasz podcast znajdziecie na Spotify, Google Podcast, Apple Podcasty. Możecie go także odsłuchać na naszym kanale Youtube. Zachęcamy również do jego subskrypcji na platformie, na której słuchacie, tak by nie przegapić następnych odcinków.