Spotkanie przy książkach

Filia nr 9 w Zabrzu-Kończycach gościła kolejnego autora. 31 sierpnia 2022 r. odbyło się tam spotkanie z Anną Wojtkowską-Witalą, pisarką związana z naszym regionem.

Anna Wojtkowska-Witala jest autorką książek obyczajowych, a zawodowo pracuje jako bibliotekarka w Mikołowie. Zadebiutowała książką dla młodzieży „Basia Urwiska”, a następnie zaczęła pisać książki do dorosłego czytelnika. Wydała już 2 powieści obyczajowe: „Zapach makadamii” oraz „Odnaleźć marzenia”., a już niedługo, bo 6 września ukaże się jej trzecia książka – „Potknięcia miłości”.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej rozmowy z Anną Wojtkowską-Witalą:

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Obecność słowa w Zabrzu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.