Muzycznie w Grzybowicach

Czasem oprócz samego czytania, warto też posłuchać. Tym razem naszych czytelników zaprosiliśmy na koncert do Grzybowic, w trakcie którego wystąpił zespół Blue Dragonfly.

Po licznych rozgrywkach – skata, szachowych czy gier planszowych, nadszedł w Grzybowicach czas na „prawdziwe granie”. W Dzielnicowym Ośrodku Kultury miał w piątek, 15 września 2022 r., miejsce koncert zespołu instrumentalno-wokalnego „Blue Dragon Fly”.

Zespół wykonywał w większości swoje własne „kawałki”, ale zdarzyło się kilka utworów nawiązujących do przebojów bluesowych i rockowych z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Publiczność gromkimi brawami dziękowała za gorące rytmy i wzruszające wspomnienia muzyczne. Mimo, że występ kończył się po prawie trzech godzinach grania, zachęcała wykonawców do kontynuowania koncertu mimo późnej pory.

Kto przyszedł, z pewnością nie żałował.

Koncert został zrealizowany w ramach projektu „Grzybowice – tu wszystko gra”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura- Interwencje. Edycja 2022.