Co tu wybrać?

Nie wiecie, po jaką książkę sięgnąć podczas letniego urlopu? Od tego jest Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu i o tym właśnie rozmawiamy w kolejnym odcinku naszego podcastu.

Ciężko byłoby omówić każdą książką, którą mamy w naszych Filiach, dlatego tym razem skupiliśmy się tylko na kilku tytułach, ale już teraz obiecujemy, że będziemy powtarzać tego typu rozmowy, by móc przedstawić ich więcej. Polecamy też niezdecydowanym rozmowy z naszymi Bibliotekarkami i Bibliotekarzami – oni naprawdę wiedzą, co polecić wahającym się lub zdezorientowanym.

Ciekawi jesteście, jakie książki polecamy w lipcowym odcinku „Rwetestu z rewersem w tle”? Posłuchajcie sami.

„Rwetes z rewersem w tle” jest podcastem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu, w którym opisane są działania Biblioteki i to, czym na co dzień się zajmujemy. Nasz podcast znajdziecie na Spotify, Google Podcast, Apple Podcasty. Możecie go także odsłuchać na naszym kanale Youtube. Zachęcamy również do jego subskrypcji na platformie, na której słuchacie, tak by nie przegapić następnych odcinków.