Skąd się biorą książki?

Posłuchajcie „Rwetesu z rewersem w tle”. W czerwcowym odcinku rozmawiamy z Beatą Hoffrichter, kierowniczką Działu Gromadzenia o tym, jak pozyskiwane są książki do zabrzańskiej Biblioteki.

„Rwetes z rewersem w tle” jest podcastem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu, w którym opisane są działania Biblioteki i to, czym na co dzień się zajmujemy. Nasz podcast znajdziecie na Spotify, Google Podcast, Apple Podcasty. Możecie go także odsłuchać na naszym kanale Youtube.

W tym odcinku odwiedzamy kolejne ważne miejsce w naszej bibliotece, to, które jest odpowiedzialne za to wszystko, co znajdzie się na półkach i co trafia najpierw do nas, a potem oczywiście do was, drodzy czytelnicy. Rozmawiamy z Beatą Hoffrichter, z Działu Gromadzenia, odpowiedzialny jest za nowe zbiory oraz za dary, które trafiają na biblioteczne półki. Zapraszamy do wysłuchania.