Czornyj z krwi i kości

Tajemnicze, mroczne, dramatyczne – takie są książki Maxa Czornyja. Samo spotkanie autorskie było całkowitą przeciwnością i okazją poznania osoby, który stoi za historiami o Eryku Derylu.

Max Czornyj napisał prawie 40 książek, a pośród nich są takie tytułu jak „Grzech”, „Ofiara”, „Pokuta”, „Klątwa”, „Mortalista”, „Zabójczy pocisk” czy jego ostatnia wydana powieść : „Piekło”, które jest już czwartą propozycją tego autora, trafiająca w tym roku w ręce czytelników. We wtorek, 28 czerwca 2022 r. Max Czornyj spotkał się ze swoimi czytelnikami w Warsztacie Elektrycznym Sztolni Królowa Luiza. Nie zabrakło rozmów o nawykach pisarskich i sposobach jak znajduje się inspirację i jak na co dzień wygląda praca pisarza.

Po spotkaniu była także możliwość zakupu książek i zdobycia dedykacji od samego pisarza, a samo podpisywanie zmieniło się w mini spotkanie, które jeszcze bliżej pozwoliło poznać jednego z ulubionych autorów kryminałów.

Zapraszamy na krótką relację z tego spotkania:

Wtorkowe spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu „Kryminalne zagadki Śląska vol. 4”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.