To nie koniec

Justyna Mazur-Kudelska w Kinie Roma – jeszcze nie na dużym ekranie, ale zdecydowanie była gwiazdą czwartkowego spotkania, na którym pojawili się jej fani, zarówno ci czytający, jak i słuchający.

Zabrzanka z urodzenia – warszawianka z wyboru, od lat prowadzi bloga, „Krótki poradnik jak ogarnąć życie”, ale dała się poznać szerszej publiczności jako autorka podcastów kryminalnych i życiowych. Justyna Mazur-Kudelska ma świetny kontakt z publicznością, a osoby, które pojawiły się 19 maja 2022 r. w Kinie Roma, wydawały się znać swojego gościa bardzo dobrze. To jest efekt wieloletniej „znajomości internetowej”, którą zapewniły nagrywane podcasty i pisane na blogu teksty.

W przeważającej części spotkania rozmowa toczyła się jednak wokół debiutanckiej książki „Małe końce świata”, która porusza wiele życiowych tematów, bliskich autorce, ale też takich, z którymi mierzą się na co dzień zwykli ludzie.

Zapraszamy na krótką relację ze spotkania:

Spotkanie z Justyną Mazur-Kudelską zostało zrealizowane w ramach projektu „Obecność słowa w Zabrzu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.