Przegląd tygodnia #20

Gościem zabrzańskiej Biblioteki będzie osoba, która pisze oraz nagrywa, także każdy znajdzie coś dla siebie. Można poczytać lub posłuchać, ale na początek warto się spotkać.

19 maja 2022, 18.00

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów w podcastowym świecie. Jej program – „Piąte: nie zabijaj” przysporzył jej wielu fanów, ale to nie jedyne miejsce, skąd możecie znać Justynę Mazur-Kudelską. Przede wszystkim jest Zabrzanką, która kilka lat temu wyprowadziła się do Warszawy, a po latach prowadzenia bloga i opowiadaniu o swoim życiu na przeróżnych platformach, przyszła pora na książkę. Jej pisarski debiut „Małe końce świata”, jest okazją by spotkać się w Kinie Roma. Zapraszamy!

Spotkanie zrealizowane w ramach projektu „Obecność słowa w Zabrzu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.