Poczytaj… posłuchaj

Empik Go to kolejna platforma, z która rozpoczęliśmy współpracę. Dzięki niej można mieć darmowy dostęp do ebooków, audiobooków oraz podcastów. Wystarczy być czytelnikiem zabrzańskiej Biblioteki.

34 tysiące ebooków, 28 tysięcy podcastów oraz 7 tysięcy ebooków. Warto z takiej oferty skorzystać i mieć w ten sposób dostęp do ulubionych i ciekawych tytułów, gdziekolwiek się jest. Wystarczy tak naprawdę być naszych czytelnikiem i ściągnąć na dowolne urządzenie mobilne aplikację Empik Go.

Jak uzyskać dostęp? Należy wejść na naszą rejestronkę: https://biblioteka.zabrze.pl/rejestronka/ wybrać ostatnie po prawej stronie logo Empik Go i wypełnić formularz podając numer karty, hasło oraz adres mailowy zapisany w naszym systemie. Po kilku sekundach na podanego maila wysyłany jest kod potrzebne do aktywacji.

Następnie wchodzimy na stronę www.empik.com/biblioteki/kod, na której musi wpisać otrzymany kod. Aby móc korzystać, należy założyć sobie konto na Empik Go. Polecamy zrobić to na samym początku.

Po tym wszystkim już w pełni można korzystać z serwisu. Więcej informacji o nim samym można znaleźć pod linkiem: https://www.empik.com/go/biblioteki/kod.

Z serwisu można korzystać nie tylko poprzez aplikacje na urządzeniach mobilnych, takich jak telefony czy tablety, ale również przez czytniki Kindle. Dokładna instrukcja obsługi znajduje się tutaj: https://www.empik.com/go/kindle.

Miłego korzystania i czytania oraz słuchania!