Więcej niż pisanie

Gościem naszej Biblioteki była zabrzańska autorka, Daria Rajda. Czwartkowe spotkanie w Filii nr 9 w Kończycach było okazją do poznania jej najnowszej książki „Chcę Ci zaufać” oraz samej pisarki.

Daria Rajda, doktorantka, pisarka i świeżo upieczona mama. W natłoku spraw i obowiązków znalazła chwilę, by spotkać się ze swoimi czytelnikami w naszej Filii. To wspólne popołudnie, 28 kwietnia 2022 r., było okazją by porozmawiać o wcześniejszych książkach, o tej dopiero co wydanej, ale także o planach na przyszłość – tych zawodowych oraz prywatnych.

W trakcie spotkania autorka zdradziła nam również kulisy swoje warsztatu pisarskiego:

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Obecność słowa w Zabrzu”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.