Kwiecień jak styczeń

Co słychać w zabrzańskiej bibliotece? Posłuchajcie w kolejnym odcinku Rwetesu z rewersem w tle. Czeka już na Was czwarty odcinek naszego podcastu. Miłego słuchania!

Gościem kwietniowego odcinka jest Paweł Dobrzelecki, zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu. W tym odcinku rozmawiamy jak zawsze o książkach i czytaniu, ale bardziej skupimy się akcjach promujących czytelnictwo oraz na wydarzeniach, które dzieją się nie tylko w naszych filiach, ale także w szeroko rozumianej przestrzeni miejskiej. Czyli o tym wszystkim, co się dzieje, ale przede wszystkim o tym co robimy i jak robimy, by działo się tak jak się dzieje. Zapraszam!

Podcast „Rwetes z rewersem w tle” dostępny na Spotify:

oraz na platformach podcastowych Googla oraz Apple. Możliwość odsłuchania także przez nasz kanał na YouTubie: