Tego się słucha

Zapraszamy do wysłuchania drugiego odcinka naszego bibliotecznego podcastu „Rwetes z rewersem w tle. Będzie trochę o historii, zmianach i ciekawych działaniach, nie tylko książkowych.

Zanim opowiemy o czym można usłyszeć w drugim odcinku naszego podcastu, przypomnijmy, gdzie i jak można go odsłuchać. Dostępny jest na popularnych platformach, z których korzystać można przez smartfony. Nowy odcinek znajdziecie na Spotify, Google Podcast, Apple Podcast oraz na stronie internetowej i aplikacji Anchor.fm. Odsłuchać można również na YouTubie. Osobom, które chciałaby być na bieżąco i odsłuchiwać „Rwetes z rewersem w tle” zachęcamy do subskrypcji.

W pierwszym odcinku przybliżyliśmy liczby związane z naszą Biblioteką. W drugim skupiliśmy się już na jej działaniu, w ujęcie trochę historycznym. Dzięki rozmowie z dyrektorem MBP w Zabrzu, Tomaszem Iwasiów, poznajemy historię naszego patrona – Jerzego Fusieckiego, poznajemy ciekawą inicjatywę, która dzieje się w tej chwili w Bibliotece, ale także możemy dowiedzieć się w czym nasza Biblioteka była druga w kraju. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy i przy okazji przypominamy, że kolejny odcinek już w marcu, a w nim będziemy dyskutować z naszymi bibliotekarkami o książkach.