Zapraszamy na spotkanie z Gerardem Makoszem

Znamy go z telewizji, możemy go poznać przez książkę oraz spotkać się osobiście. Zapraszamy na spotkanie autorskie, którego gościem będzie Gerard Makosz, bohater znanego z telewizyjnego programu.

Gerard Makosz jest zabrzaninem, ale szerszej publiczności znany jest jako uczestnik drugiej edycji „Sanatorium miłości”, gdzie spotkał swoją drugą połówkę Iwonę Mazurkiewicz. Para zaręczyła się w tym roku i planuje ślub. W ciągu ostatnich dwóch lat powstała książka „Długie życie to przywilej”, która jest zbiorem wspomnień i przeżyć. Bogate, pełne atrakcji, podróży, ale okraszone kłodami pod nogami, życie Gerard Makosz przedstawił w szczery i dosłowny sposób w swojej autobiografii. Wspomina w swojej książce także Zabrze, lata spędzone w mieście oraz na kopalni. Dosadność sprawiła, że książkę czyta się bardzo przyjemnie, poznając jeszcze bardziej mężczyznę, który znany był do tej pory jednie ze szklanego ekranu

„Zbliżałem się do osiemdziesiątki spokojnym krokiem i rozważnie. Ale podjąłem jedną decyzję, która spowodowała gwałtowne tąpnięcie i cały ciąg zaskakujących zdarzeń.

Spotkałem mnóstwo nowych osób i spojrzałem inaczej na siebie, na życie, na przeszłość i na przyszłość. Dobitnie sobie uświadomiłem, że ukształtowały mnie historie, które przeżyłem i które słyszałem. Cegiełka po cegiełce budował moją osobowość, formowały charakter i stworzyły mnie dzisiejszego. Zebrałem wszystkie te historie w książce. Z wdzięczności dla najważniejszych bohaterów mojego życia i z szacunku dla nich. Ale przede wszystkim po to, żeby sprawić przyjemność czytelnikom. Bo tyle mnie, ile mogę z siebie ofiarować innym”.

Zapraszamy już 8 grudnia 2021 r. na godz. 18.00 do Kawiarni Artystycznej przy ul. gen. de Gaulle’a 17. W trakcie spotkania będzie okazja do zakupu książki w promocyjnej cenie (35zł). Płatność będzie możliwa jedynie gotówką.