Przegląd tygodnia #42

Dopiero co rozpoczynaliśmy spotkania w ramach „Kryminalnych Zagadek Śląska: reaktywacja”, a tu już zbliżamy się do finiszu. Na zakończenie mocne tupnięcie – stand up, którego szybko nie zapomnicie.

21 października, 17.00

W świecie, który ceni sobie młodość, pogodę ducha i piękno, oni…, no cóż, są. Dwóch brodatych zbirów, którzy otarli się o interesujące życie, przygody, a czasem nawet przytrzymywali drzwi prawdziwej karierze i bogactwu! Pisarz i wojownik. Krzywonosy Cygan co nie wygląda i szczeciński zabijaka pantoflarz. Łączy ich sfatygowana Honda Civic o imieniu Marlowe, nostalgia za latami osiemdziesiątymi i przyjaźń. Dzieli wszystko inne. Oto oni. Zbiry StandUpu, czyli Jakub Ćwiek i Maciej „Lobo” Linke! Ci dwaj, co są już „Za starzy, by umrzeć młodo!”

Choć jak sami mówią ich występ w Bibliotece jest prawie tak jakby Mötley Crüe miało wystąpić symfonicznie. Spodziewamy się porcji dobrego humoru. Zapraszamy do Pubu Oficyna w czwartek na godzinę 17.00.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Kryminalne zagadki Śląska: reaktywacja” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Skip to content