Domki na „lato”

Twórcze zajęcia z dziećmi to dla nich świetna zabawa, a cieszą jeszcze bardziej, jak wspólnymi siłami podczas „Lata w Bibliotece” powstają domki jak te, które możemy zobaczyć w Filii nr 18.

Przeróżne zajęcia z dziećmi, podczas których tworzą, malują, lepią, wycinają i czytają książki odbywają się w naszych 5 Filiach w ramach akcji „Lato w Bibliotece”. Jest to bardzo ciekawa inicjatywa dla młodszych i starszych dzieci, które nie mają wakacyjnych planów, a bardzo chcą coś stworzyć i spędzić miło czas z rówieśnikami.

Podczas jednego z takich spotkań dzieci wykonały niecodzienne drewniane ozdoby, które mogą ozdobić ściany lub posłużyć jako zawieszki na przykład na klucze. Czasami zdjęcia są w stanie przekazać więcej niż kilkanaście słów, dlatego chcielibyśmy pochwalić się galerią domków.

Na zajęcia do Filii nr 18 zapraszamy dzieci do 23 lipca, w każdy wtorek i piątek w godzinach 12.00-14.00. „Lato w Bibliotece” trwa również w kilku innych naszych Filiach. Dokładny harmonogram znajduje się tutaj.

Skip to content