Przegląd tygodnia #22

W tym tygodniu zapraszamy na bardzo interesujące spotkanie z psychologiem, Ewą Woydyłło-Osiatyńską. Mamy również bardzo istotną informację dla naszych czytelników.

31 maja, godz. 18.00

Spotkanie będzie transmitowane na Facebooku MBPZabrze.

Ewa Woydyłło-Osiatyńska – doktor psychologii i terapeutka uzależnień. Autorka książek m.in.: „Wybieram wolność, czyli rzecz o wyzwalaniu się z uzależnień”, „Zaproszenie do życia”, „Podnieś głowę: Buty szczęścia, Sekrety kobiet”, „My – rodzice dorosłych dzieci”, „W zgodzie ze sobą”, „Rak duszy”, „O alkoholizmie”, „Poprawka z matury”.

Tematem przewodnim spotkania będzie „Rodzina w czasach Pandemii”. Po wykładzie pani doktor, rozmowę z nią przeprowadzą Małgorzata Zalewska-Zemła oraz Jan Szulik.

Spotkanie organizowane jest w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny.

2 czerwca, godz. 17.00

Spotkanie autorskie z Józefem Piontkiem.

Wieczór słowno-muzyczny będzie okazją do spotkania się z autorem tekstów poetyckich, które poświęcone są rodzinie i domowi rodzinnemu. Teksty czytane będą przez samego autora, a akompaniament zagwarantuje jego syn.

Spotkanie organizowane jest w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny.

3-6 czerwca

3 czerwca przypada święto Bożego Ciała. W tym dniu wszystkie nasze Filie będą zamknięte. Dodatkowo w piątek, 4 czerwca, również nasze placówki będą nieczynne. W związku z tym, przez cały długi czerwcowy weekend nie będzie możliwości, żeby nas odwiedzić, ale serdecznie zapraszamy już od poniedziałku, 7 czerwca!

Skip to content