Urodziny Janoscha z prezentami

Jak świętować urodziny, to koniecznie z prezentami. Oprócz życzeń dla naszego jubilata – Janoscha, przygotowaliśmy także ciekawe niespodzianki dla dzieci. Sami przekonajcie się, co na was czeka!

Przygotowaliśmy dwie bardzo interesujące niespodzianki dla dzieciaków. Na początek zapraszamy do krótkiej i bardzo wesołej gimnastyki z Tygryskiem, Misiem i Dinusiem. Życzymy miłego ćwiczenia! Nie zapomnijcie włączyć dźwięku!

Oprócz tego przygotowaliśmy również krótki filmik – instrukcje, jak przygotować maskę tygryska. Do jej wykonania potrzebny będzie wzór, który znajduje się pod linkiem. Dodatkowo koniecznie musicie zaopatrzyć się w nożyczki, klej, kawałek sznurka i czarny pisak. Wszystko dokładnie tłumaczy jedna z naszych Bibliotekarek.

Poniżej jest również dostępna relacja ze spotkania, które Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała dla zabrzańskich przedszkolaków. Oprócz głośnego czytania jednej z najbardziej znanych książek Janoscha – „Ach, jak cudowna jest Panama”, krótką historię o samym autorze przedstawia Dariusz Walerjański. Spotkanie poprowadziły niezawodne Bibliotekarki z Filii nr 11.

Skip to content