Biblioteka zamknięta do odwołania

Zgodnie z decyzją Dyrektora MBP w Zabrzu, na podstawie rekomendacji Biblioteki Narodowej, Biblioteka pozostaje zamknięta od 20 marca 2021 r. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Niestety na chwilę obecną, instytucje kultury, w tym Biblioteki, zostały zamknięte. Tym samym, wszystkie nasze placówki będą nieczynne przynajmniej do 2 kwietnia 2021 r. W trosce o zdrowie czytelników, mamy nadzieję, że zostanie to przyjęte ze zrozumieniem. Obiecujemy, że wrócimy, jak tylko będzie to możliwe. 

Na chwilę obecną możemy jedynie zaproponować, jako alternatywę do wypożyczenia, korzystanie z IBUK Libry. Dla naszych czytelników, usługa ta jest bezpłatna. Potrzebny jest tylko kod do aktywacji konta. Instrukcje jak go zdobyć i z niego korzystać dostępne są w zakładce IBUK Libra.

Nie możemy również zaprosić was do siebie, na szczęście tylko częściowo. Bardzo chętnie zobaczymy się z Wami na naszym Facebooku oraz Youtubie. Czekać tam na was będą spotkania autorskie, warsztaty świąteczne, propozycje książek i gier. Wszystko co może umilić nam ten czas oczekiwania, aż ponownie zobaczymy się między regałami. Bieżące informacje o naszych wydarzeniach znajdziecie również w Kalendarium.

Skip to content