Zabrze w obiektywie

MBP w Zabrzu zaprasza na wyjątkową wystawę, bo wirtualną. Można na niej zobaczyć efekty pracy kilku warsztatów fotograficznych, przeprowadzonych w ramach jednego z projektów. Miłego oglądania!

Zdjęcia, które można zobaczyć na tej wirtualnej wystawie, to efekt pracy warsztatów fotograficznych przeprowadzonych w tym roku przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabrzu w ramach projektu „To lubię. Czytelnicy dzielą się pasjami”, dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wszystko zaczęło się od miłośników zdjęć i spacerów z aparatami fotograficznymi. Grupa uczestników pod okiem zawodowych fotografów – m.in. Arkadiusza Goli, wielokrotnie nagradzanego artysty, przemierzała najciekawsze zakątki Zabrza. W ten sposób odwiedzili między innymi Miejski Ogród Botaniczny, stadninę koni w Mikulczycach, Park Techniki Wojskowej, pracownie organów, kopalnię „Makoszowy” oraz w dzielnice – Pawłów i Zandkę.

Wystawa „Zabrze w obiektywie” dostępna jest pod tym linkiem. By obejrzeć nie trzeba się logować. Wystarczy przejść przez poniższy link:

Do poruszania się po wystawie można użyć myszki lub strzałek na klawiaturze. Każde zdjęcie można dodatkowo kliknąć, aby je powiększyć i zobaczyć jego autora.

Skip to content