Pod ostrzałem pytań

Grzegorz Kasdepke został zasypany pytaniami od dzieci. Spotkanie, choć online, było bliskie wszystkich oglądającym, chociażby dlatego, że część sama przygotowała „pytającą” artylerię.

Wyjątkowe spotkanie poprowadzone przez dzieci i przez nich też zaaranżowane. Najmłodsi przygotowali listę pytań, na które odpowiadał autor książek dla dzieci – Grzegorz Kasdepke. Młoda ciekawość nie zna granic, dlatego też poruszane były przeróżne tematy i dziedziny. Oczywiście największa uwaga poświęcona została bohaterom i ich książkowym przygodom. Pojawiły się również i takie, dzięki którym widzowie mogli poznać bliżej samego autora, jego zainteresowania, podejście do zamknięcia w czasie pandemii i plany na przyszłość.

Spotkanie, w tym wyłączonym od znanych dotychczas wydarzeń na żywo, spowodowało, że wzięli w nim udział nie tylko dzieci z Zabrza, ale także z innych polskich miast. Dodatkowo, w związku z tym, że odbyło się ono w czasie, kiedy najmłodsi mieli lekcje, była to również okazja dla wielu z nich na ciekawą odmianę lekcji języka polskiego.

Relacja z całego spotkania dostępna jest również na naszym „youtubowym” kanale.

Skip to content