Już nie takie tajne…

Koniec roku jest najlepszym okresem do podsumowań i wspomnień tego, co już za nami. Proponujemy podróż w czasie o kilka miesięcy by przypomnieć sobie cykl „Tajna historia XX wieku”.

Z powodu różnych czynników, spotkania w reżimie sanitarnym odbywały się na terenie Parku Techniki Wojskowej. Zaproszeni goście opowiadali o tajemnicach zapomnianych miejsc i Gór Sowich, niedostępnych obszarach w Czarnobylu oraz losach zwykłego chłopaka, który najpierw został żołnierzem GROM-u, a potem pisarzem. Panująca w hangarze atmosfera dodatkowo wpłynęła na odbiór całego spotkania.

Dostępne są trzy relacje z czterech spotkań, które odbyły się w ramach cyklu „Tajna historia XX wieku”, realizowanego w ramach projektu „To lubię. Czytelnicy dzielą się pasjami”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Miłego oglądania!