Jak piosenka, to tylko francuska

Żadne utwory nie mają w sobie tyle uczuć, a jak jeszcze zostają wykonane przez wspaniałą artystkę, to poruszenie gwarantowane. Taki właśnie był występ Agnieszki Grochowicz.

Na co dzień wokalistka i autorka tekstów, współpracująca z krakowskimi teatrami oraz Piwnicą pod Baranami. W trakcie koncertów wykonała piosenki z repertuaru Edith Piaf, Jacquesa Brela, Juliette Greco, Georgesa Brassensa, Yves Montanda, Dalidy oraz Patricii Kaas w polskich tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego, Filipa Łobodzińskiego, Agnieszki Grochowicz i Andrzeja Ozgi.

Recital Agnieszki Grochowicz przeniósł uczestników we wspaniały świat francuskiej piosenki, pełnej dramatyzmu, miłości i ekspresji. Ciężko opisać, dlatego warto posłuchać fragmentów koncertu, który w czwartkowe popołudnie można było posłuchać na żywo w Pubie Oficyna.

Koncert został zrealizowany w ramach projektu „Vive la France”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.