Erotyka przekładana liryką

Za nami wyjątkowe połączenie poezji i muzyki w nastrojowym klimacie. Letnie wieczory niewątpliwie pozytywnie wpływają na odbiór artystyczny, zwłaszcza tekstów przepełnionych miłością.

W piątkowe późne popołudnie, 24 lipca, dzięki spotkaniu organizowanemu przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabrzu oraz Kartel Kulturalny można było odkryć poezje, siebie i coś jeszcze. Burza emocji towarzyszyła zarówno występom muzycznym jak i odczytom fragmentów książek. Zebrani z wielkim zainteresowaniem wysłuchali fragmentów najpopularniejszych i najpiękniejszych wierszy oraz piosenek Jonasza Kofty.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „To lubię. Czytelnicy dzielą się pasjami”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.