Podróżowanie z dzieckiem – Słowenia

Podróżowanie z dziećmi może być przyjemne, bajeczne, a przy okazji niezapomniane. Zapewnia o tym podróżniczka i mama – Aleksandra Horzela-Chrost. Kto jeszcze nie jest do takiego pomysłu przekonany, powinien przyjść 27 stycznia do Filii nr 6 i sam o tym posłuchać. Spotkanie może się okazać gotowym planem na wakacje lub inspiracją do samodzielnego przygotowania wyjazdu.

Aleksandra Horzela-Chrost, na co dzień jest mamą dwójki dzieci, nauczycielką i autorem profilu na Facebooku – „Jakie plany na dziś, czyli z dziećmi w podróży czas się nie dłuży”. Z zamiłowania jest podróżniczka i pasję łączy z rodziną, sprawiając, że wojaże stają się ogromną przyjemnością także dla najmłodszych uczestników. Swoimi eskapadami i pomysłami inspiruje innych rodziców, przedstawiając im wyjątkowe miejsce w Polsce i zagranicą, która warto odwiedzić.

Podczas najbliższego spotkania zaprezentuje uroki Słowenii, która przy bliższym poznaniu, ma bardzo dużo do zaoferowania. Entuzjaści rowerów odkryją tam urokliwe trasy, chcący odpocząć nad wodą też nie będą narzekać, a miłośnicy wspinaczek górskich, znajdą swoje szlaki na szczyt. I co najważniejsze, można to zaplanować tak, że znajdziemy tam wszystko, czego dusza i dzieci zapragną.

Popołudnie w Filii nr 6 przy ul. Krakowskiej 52 w Zabrzu-Rokitnicy będzie również okazją do tego, by poznać szczegóły, o których warto pamiętać, wybierając się na krótsze lub dłuższe wypady z młodszymi uczestnikami. Doświadczona podróżniczka podzieli się swoim spostrzeżeniami jak planować wyjazdy, wyszukiwać wydarzenia, na co zwrócić uwagę, a czego unikać.

Jeśli jeszcze, jako rodzice, nie jesteśmy przekonani do wycieczek z dziećmi warto skorzystać z okazji, a być może właśnie te wskazówki, sprawią, że rodzinne eskapady staną się wyczekiwane przez wszystkich. Wystarczy tylko się odważyć i … przyjść w poniedziałek, 27 stycznia 2020 r., na godz. 18.00.