Basia, Best Seler, Lasse oraz Maja – czyli Tajemnica Parku 12C

Już 7 września – w sobotę – wspólnie z Muzeum Górnictwa Węglowego zapraszamy na kolejną (trzecią) odsłonę plenerowej imprezy „Tajemnica Parku 12C”. Tym razem spotkamy się z Zofią Stanecką – autorką popularnej serii książek o Basi, a także z Mikołajem Marcelą – twórcą pierwszego w Polsce wegekryminału dla młodych czytelników „Best Seler i zagadka znikających warzyw”. Będą również gry terenowe (i nie tylko), tematyczne zwiedzanie kopalni i warsztaty detektywistyczne.

Impreza w ramach projektu „Kryminalne zagadki Śląska vol. 2” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.