Z Wojciechem Widłakiem w Kuleczkę

Seria krótkich, barwnie ilustrowanych opowiadań o Panu Kuleczce początkowo publikowana była w miesięczniku „Dziecko”. Bohaterowie razem przeżywają zwykłe-niezwykłe przygody, a historie przedstawione w książkach emanują ciepłem, spokojem i przyjaźnią oraz uczą, jak cieszyć się z najmniejszych – pozornie najmniej znaczących – drobiazgów. Opowiadania o Panu Kuleczce skierowane są do dzieci w każdym wieku.

Rys. Elżbieta Wasiuczyńska

Ich autor – Wojciech Widłak – przyjedzie do Zabrza, by spotkać się z czytelnikami naszej biblioteki. W środę, 24 października br. o godz. 16.30 zapraszamy do Filii nr 11 MBP w Zabrzu przy ul. Wolności 177 dzieci z rodzicami (lub/i dziadkami) na spotkanie z sympatycznym Panem Kuleczką i równie sympatycznym jego twórcą.

Spotkanie w ramach projektu „Książka na piątkę, znakomity początek – rozdanie drugie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Spotkanie z Wojciechem Widłakiem, autorem przygód Pana Kuleczki

24.10.2018 r. godz. 16.30 – Filia nr 11 MBP w Zabrzu, ul. Wolności 177

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury