Fotospacer po Biskupicach

Znakomity fotoreporter Arkadiusz Gola zaprasza na fotograficzną wędrówkę po najstarszej dzielnicy Zabrza. Start: sobota – 7 lipca br. godz. 10:00 – Filia nr 2 MBP w Zabrzu, ul. Bytomska 28.

Uczestnicy warsztatów podczas pleneru poznają podstawowe zasady fotografii dokumentalnej. Wykonane zdjęcia będą mogli omówić z prowadzącym w czasie spotkania, które odbędzie się w tygodniu po spacerze. Najlepsze zdjęcia znajdą się na planowanej wystawie.

Arkadiusz Gola jest uznanym fotoreporterem, od 18 lat związanym z redakcją „Dziennika Zachodniego”. Zdobył nagrody w konkursach m.in. Polskiej Fotografii Prasowej, BZ WBK Pressphoto, Grand Press Photo. Autor cyklu zdjęć o osiedlu robotniczym Borsiga, które obecnie jest częścią Biskupic.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona – informacje i zapisy:  warsztaty@biblioteka.zabrze.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury