×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

Książka na piątkę – znakomity początek

logo- ksiazka na 5

Projekt „Książka na piątkę – znakomity początek” realizowany jest w ramach programu MKiDN „Promocja czytelnictwa”. Adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat, poprzez cykl warsztatów i spotkań autorskich ma na celu przybliżyć młodym czytelnikom wartościową literaturę oraz laureatów najważniejszych konkursów na najlepsze książki dla dzieci i młodzieży.

Projekt łączy w sobie kilka elementów: aktywizację czytelniczą dzieci, upowszechnianie wiedzy o literaturze oraz prezentacje pozytywnych nawyków czytelniczych.

Finansowanie

Logo_Ministerstwa_Kultury_i_Dziedzictwa_Narodowego.svg

Dostępne podstrony


« Wstecz

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje