×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

Przewodnik po katalogu OPAC

 

OPAC (Open Public Access Catalog) to część systemu bibliotecznego, prezentująca informację katalogową i informację o wypożyczeniach Czytelnikowi. Niniejszy krótki przewodnik ma na celu pokazanie Czytelnikom, jak poruszać się po katalogu OPAC. Jednocześnie chcemy Was zachęcić do jak najczęstszego korzystania z zasobów biblioteki.

Na stronę WWW katalogu OPAC można dostać się klikając odpowiedni link na stronie głównej Biblioteki (logo OPAC), wybierając zakładkę menu Zbiory, lub też wpisując w pole przeglądarki bezpośredni adres: https://opac.biblioteka.zabrze.pl.

Instrukcja obsługi systemu OPAC (Integro) do pobrania Tutaj

Instrukcja obsługi funkcjonalności „Twoja półka” do pobrania Tutaj

***

Logowanie do systemu OPAC:

System PAYu

Tworzenie własnych półek

 

* * *


« Wstecz

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje