×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

U nas „Lato…” – co Wy na to?

Opublikowano: 11 sierpnia 2017

 

Do końca wakacji zostały jeszcze trzy tygodnie. Co robić w wolnym czasie? Opalać się, pływać, kopać piłkę, grać w badmintona… My dodamy jeszcze – przyjść do BIBLIOTEKI, gdzie na młodych czytelników czekają letnie atrakcje.

Lato-F9-1Lato-F9-2

 

 

 

 

 

 

„Lato w Bibliotece” to lipcowo-sierpniowy cykl zajęć dla dzieci, które spędzają ten czas w mieście. Filie zabrzańskiej Biblioteki organizują zabawy plastyczne, literackie, ruchowe i jakie tam jeszcze fantazja Pań Bibliotekarek i uczestników podpowie. Jest wesoło, co – mamy nadzieję – widać na załączonych fotkach. To dobry sposób, aby odpocząć trochę od upałów, dowiedzieć się czegoś ciekawego, zrobić coś własnoręcznie. I – oczywiście – zaprzyjaźnić się z książkami, które czekają na małych czytelników we wszystkich filiach. A to jest prawdziwa przyjaźń, nie tylko na czas wakacji…

Lato-F19-5-1Lato-F19-4-1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sierpniu zajęcia w ramach „Lata w Bibliotece” odbywają się w Filiach nr 9, 15 i 18.

Filia nr 9 w Kończycach (ul. Paderewskiego 53) zaprasza do 30 sierpnia w każdy poniedziałek, środę i piątek od 10.00 do 12.00.

Filia nr 15 w Helence (ul. Jordana 52) organizuje zajęcia we wtorki, środy i czwartki w godz. 11.00-13.00 – również do końca sierpnia.

● W Filii nr 18 na osiedlu Młodego Górnika (ul. Młodego Górnika 2c) dzieci spotykają się we wtorki i piątki od 12.00 do 14.00.

Zapraszamy!


« Wstecz

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje