×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

Intensywny kurs wakacyjny

Opublikowano: 27 czerwca 2017

- czyli uczymy się nowego programu bibliotecznego. W związku z tym prosimy naszych Czytelników o zwiększoną dawkę cierpliwości i wyrozumiałości.

ProlibM21, który zacznie funkcjonować we wszystkich placówkach MBP w Zabrzu w przyszłym tygodniu, zastąpi starszą wersję bibliotecznego programu komputerowego. Czytelnicy zyskają m.in. możliwość zdalnego rejestrowania się i zamawiania lub rezerwacji książek, korzystania z multiwyszukiwarki Integro, a kary naliczone za przetrzymywanie książek będzie można uiścić w dowolnej placówce MBP lub elektronicznie.

F13-stanowisko

Filia nr 13 – fot. Mateusz Jaromin

To tylko część udogodnień dla użytkowników zabrzańskiej biblioteki – mamy nadzieję, że usprawnią one i unowocześnią jej funkcjonowanie, a pracownicy w szybkim tempie zgłębią tajniki nowego programu, by móc sprawnie i „bezkolizyjnie” obsługiwać czytelników.


« Wstecz

Instytucje kultury

Muzeum Górnictwa Węglowego Teatr Nowy
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu Muzeum Miejskie w Zabrzu 
Miejski Ośrodek Kultury Filharmonia Zabrzańska
Skansen Górniczy "Królowa Luiza"  Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego GUIDO

Polecamy

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje